Hakkımızda

Promis metal olarak üstün kalite anlayışını benimseyerek bu işlere adımımızı attık. Her zaman daha iyiye yönelmek için tam 25 senedir bu sektör içinde varlığımızı devam ettiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin tamamını bu tecrübeler kapsamında en iyiye dönüştürerek müşterilerimize sunmak bizim için önemli bir kriter olmuştur. Bu zamana kadar bu sektör içerisinde geçirdiğimiz bu süreç eşliğinde promis metal olarak yeni kararlar almış ve hep verdiğimiz hizmetler üzerine ek hizmetler getirerek daha iyiye ulaşmaya çalışmıştır.

Enerji, otomotiv sanayi, havacılık ve savunma sanayi, gıda makineleri, çelik konstrüksiyon, led avize armatür, özel metal tasarım ürünleri alanlarında edindiğimiz tecrübeler sayesinde bugün kaliteli hizmet verebilmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler içerisinde yer alan bütün işlemleri senelerdir bu sektör içerisinde yer alan uzman kadrolar ile yapmaktayız. Uzman kadrolu personellerimiz eşliğinde yapılan işlemler daha kaliteli olmakla birlikte aynı zamanda kısa sürede tamamlanmaktadır. Birbirinden çeşitli ürünlerimiz vardır. Bu ürünleri yine uzman kadromuz sayesinde en iyi şekilde kullanabiliyor ve bu işlemlerden %100 verim oluşturabiliyoruz.

Promis metal olarak bu sektör içerisinde var olan ihtiyaçları uzun senelerdir bu işin içinde olduğumuzdan dolayı artık ezberlemiş ve bu işlemler için kalite beklentilerine uyumlu bir düzen oluşturabiliyoruz.

Değişen ve gelişen dünyanın yanında her gün daha da ilerleyen teknoloji tabi ki bizim sektörümüz içinde değişiklikler meydana getirmiştir. Bu değişiklikleri hayata geçirme konusunda uzman kadromuz her zaman iş başında! Bu değişimlere ve çalışma esasımızda var olan kalite anlayışımıza verdiğimiz önemi görmeniz durumunda promis metal olarak iş hacmimiz de gittikçe büyümektedir.

Promis metal temel felsefe olarak gelişmekte olan sektörümüz içine katkı sağlayabilmek ve bu sorumlulukta her zaman bilinçli bir şekilde çalışabilmek için pek çok çaba sarf etmektedir. Bütün promis metal ekibi olarak işimizi sevmenin yanı sıra bu iş içerisinde geçirdiğimiz günlerin bize kazandırdığı bilgi ve ilhamla sizlere daha iyi hizmet vermek için tam 25 senedir çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için hep ön planda olmuş ve müşterilerimizin mutluluğu bizi daha çok mutlu etmektedir. Bundan dolayı her zaman hassas ve en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz kapsamında zamanında ve hızlı teslimatta önemli bir durumdur.

Siz de en kaliteli hizmetlerimizi alabilmek ve hizmetlerimiz kapsamında daha detaylı bilgilere sahip olmak için promis metal ile iletişime geçebilirsiniz.  Her zaman en iyiye birlikte ulaşıp kaliteli hizmetlerimizle sizlerle paylaşmak tek temennimiz!